Salta al contingut
TaxiBarcelona24
TAXI MONTORNES-MONTMELO

Servei de taxi · Montmeló

TAXI MONTORNES-MONTMELO

Reserva amb TAXI MONTORNES-MONTMELO a Montmeló en una sola sol·licitud: li passem el teu trajecte i, si no està lliure a aquella hora, també a dues empreses properes ben valorades.

Nota a Google
4,9 ★
Ressenyes
8
Servei
24 h
  • Gratuït i sense compromís
  • Resposta de fins a 3 empreses
  • Taxis amb llicència i VTC
TAXI MONTORNES-MONTMELO, servei de taxi a Montmeló
TAXI MONTORNES-MONTMELO, servei de taxi a Montmeló · Foto: Google Maps
4,9(8 ressenyes a Google)Veure a Google Maps

Dades clau

Segons Google Maps
Nota a Google4,9 ★ (8 ressenyes)
Categoria principal a GoogleTaxi service
Categories a GoogleTaxi service
AdreçaCarrer Primer de Maig, 11, 08160 Montmeló, Barcelona
Dades revisades2026-10-20
Segons el web de l'empresa
Vehiclesberlina, monovolum, furgoneta
Passatgers per vehicle7
Taxis de 7 o 8 placesSí, segons el seu web
Servei 24 horesSí, segons el seu web
Idiomes del webcastellà
Destinacions que cita el seu webAeroport de Barcelona-el Prat, Port de creuers de Barcelona, La Roca Village, Vilanova i la Geltrú

Valoracions a Google

Com es reparteixen les 8 valoracions de TAXI MONTORNES-MONTMELO a Google Maps, de 5 a 1 estrelles.

4,9

8 ressenyes

  • 5 ★7 (88 %)
  • 4 ★1 (13 %)
  • 3 ★0 (0 %)
  • 2 ★0 (0 %)
  • 1 ★0 (0 %)

Font: Google Maps

Opinions de clients

Ressenyes publicades a Google Maps sobre TAXI MONTORNES-MONTMELO, tal com les van escriure els seus autors.

  • ★★★★★

    Recomiendo totalmente esta compañía. Tuve que gestionar la recogida de un cliente del Circuit de Montmelo para llevarlo a Barcelona, y la persona con la que hablé (Calres), en todo momento estuvo pendiente del encargo, y me informó una vez el cliente estuvo en la estación. Me dió total tranquilidad y volveré a repetir cuando sea necesario.

    Victor P. · fa 2 anys

  • ★★★★★

    De 10, muy puntuales y profesionales, gracias repetiré sin dudar.

    Pol A. · fa 2 anys

  • ★★★★★

    Muy puntuales y profesionales, vehículos impecables.

    David z. · fa 3 anys

Ressenyes publicades a Google Maps

On és TAXI MONTORNES-MONTMELO

AdreçaCarrer Primer de Maig, 11, 08160 Montmeló, Barcelona
Codi postal08160
MunicipiMontmeló
Zona del directoriMontmeló
Plus CodeG6XW+WW Montmeló
Google MapsVeure a Google Maps

Reserva un taxi amb TAXI MONTORNES-MONTMELO

Digues-nos el dia i l'hora de recollida, l'adreça, la destinació, quants passatgers sou i l'equipatge: passarem la teva reserva a TAXI MONTORNES-MONTMELO i, si no té disponibilitat, a dues empreses semblants més.

Altres empreses a prop

Montornés taxi

Servei de taxiBarcelona

3,1(12 ressenyes a Google)

Taxis i ràdio taxi · Taxis grans de 7 i 8 places

  • Fins a 7 passatgers
  • 24 h
  • Berlina
  • Monovolum

Veure fitxaReservar

Fonts

  1. Fitxes d'empreses (nota, ressenyes, categories, horari, ubicació, foto). Google Maps, 2026-10-20.
  2. Vehicles, passatgers, taxis adaptats PMR, mascotes, pagament amb targeta, preu tancat, servei 24 h, destinacions, any de fundació i idiomes que cada empresa indica al seu web. Webs de les empreses, 2026-10-20.

Reservar amb TAXI MONTORNES-MONTMELO

Reservar